• Start now!
    Start now! "Continuous effort - not strength or intelligence - is the key to unlocking our potential." Winston Churchill.
  • Discover why you're here.
    Discover why you're here. "Each of us has been called to greatness. There is a hero in each of us." Chuck Norris
  • Do hard things!
    Do hard things! "Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one." Bruce Lee
Tuesday, 02 December 2014 23:16

Wieczór węgierski POLAK, WĘGIER, DWA BRATANKI! - film

Written by

Zapraszamy na film:

Friday, 28 November 2014 16:56

Wieczór Amerykański - zdjęcia

Written by

Opowieść o fundamentach, na jakich została zbudowana Ameryka, historia Święta Dziękczynienia, smaki kuchni USA, karaoke amerykańskich piosenek, magiczna atmosfera - oto wczorajszy WIECZÓR (w dużym skrócie :-)). Serdecznie dziękujemy naszemu Partnerowi - American Corner Lublin oraz Sponsorom: Redakcji miesięcznika idź Pod Prąd i organizacji Camp Leaders Poland - wakacje w Stanach. Na kolejny Wieczór Amerykański zapraszamy za rok, a teraz polecamy galerię zdjęć z wczoraj :-)

Thursday, 27 November 2014 13:18

Wieczór Amerykański/American Evening

Written by

Z okazji Święta Dziękczynienia i zbliżającej się Gwiazdki zapraszamy Was na American Evening Fundacji Twój Ruch :)
Konkurs z nagrodami, smaki kuchni USA, karaoke amerykańskich piosenek i wiele innych atrakcji czeka nas w czwartek 27.11 o 19:30 w ACK UMCS Chatka Żaka, Patio Sztuki.

A detailed report of the hike has appeared in the latest issue of monthly magazine "Go Against the Tide". Many thanks to the Editorial board!  
Our sincere thanks to all of you for your vivid recollections. We are very pleased to read them. See you on a hiking trail! / Obszerna relacja z rajdu ukazała się w najnowszym numerze miesięcznika "idź Pod Prąd". Serdecznie dziękujemy Redakcji! Bardzo dziękujemy Wam za Wasze relacje z rajdu. Jest nam niezwykle miło je czytać ;-) Pozdrawiamy i do zobaczenia na szlaku!

Thursday, 30 October 2014 14:10

ZDJĘCIA - Projekcja filmu LUTER

Written by

Przedstawiamy Wam kilka zdjęć z wczorajszej projekcji filmu "Luter". Seans odbył się w sali widowiskowej Chatki Żaka - frekwencja dopisała :-)

Nocleg w schronisku na Przehybie, uroki miasteczka uzdrowiskowego, tańce polskie i węgierskie, lekcje języków - to i o wiele więcej spotkało nas na pienińskich szlakach i w pięknej Szczawnicy. Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim, drodzy uczestnicy II Polsko-Węgierskiego Rajdu Studenckiego im. Hrabiego Jánosa Esterházyego, za Wasze wspaniałe towarzystwo. Jesteśmy szczęśliwi, że po raz kolejny udało się nam wspólnie wyruszyć na szlak.

Dziękujemy wszystkim za udział w grze - Matthias z Wittenbergi odnaleziony!
Gratulujemy zwycięzcom ;-)

Relacja filmowa w przygotowaniu, a tymczasem zapraszamy do oglądania zdjęć.

Kto nie był, niech żałuje, ale nie traćcie nadziei - to nie jest nasze ostatnie słowo ;-)

Active groups